Dan škole

Autor: Dunja Hohnjec, 15. 5. 2017.

Dana 5.svibnja 2017. u našoj smo školi obilježili Dan škole. Budući da je svibanj Marijin mjesec, a crkva  6.svibnja  slavi svetog Dominika Savio, zaštitnika naše škole, odlučili smo ovogodišnji Dan škole povezati sa Majčinim danom.

Cjelokupni program započeo je okupljanjem roditelja i učenika u predvorju škole. Ravnateljica Karmela Tomašević je pozdravila sve prisutne te se u svom govoru zahvalila svima koji na bilo koji način sudjeluju u radu naše škole. Vjeroučitelj Davor Firšt je u suradnji s našim učenicima iz sportske grupe pripremio prezentaciju na temu Svete majke. U prezentaciji je stavljen naglasak na fizičko, ali i duhovno majčinstvo te je sve povezano sa našom nebeskom Majkom Marijom kao majkom nad svim majkama. Školski je zbor otpjevao nekoliko pjesama posvećenih Majci Božjoj, a članovi scenske skupine izveli su prigodan scenski prikaz te recital „Moja majka“ koju su učenici sami napisali. Na kraju su svi učenici otpjevali pjesmu na engleskom jeziku „This little light of mine“.  Dan škole je završio druženjem uz kavu i grickalice koje su pripremili roditelji i djelatnici škole.

Marina Čibarić, učiteljica

Galeriju slika možete pogledati ovdje.

« Listopad 2017 »