Advent u SALOŠU i Božićna priredba

Autor: Dunja Hohnjec, 21. 12. 2017.

It´s the most wonderful time of the year!

Advent u SALOŠ-u je najljepše vrijeme u godini za učenike i učitelje naše škole. Advent je započeo obiteljskom izradom Adventskih vjenčića gdje su učenici zajedno sa svojim roditeljima izradili prava remek djela.

Svaki razred je izradio svoj Adventski kalendar, gdje su iza svakog dana bili sakriveni zadačići koje su naši učenici s veseljem izvršavali. Kroz cijeli Advent učenici su se voditeljima Izvannastavnih aktivnosti pripremali za Božićnu priredbu koja je pratila priču od Marijina navještenja do dolaska Sveta tri kralja. Božićna priredba se održala u Crkvi koja je bila premala za sve one koji su htjeli vidjeti rezultate rada naših učenika. Nakon prekrasne priredbe koja je bila puna pjesme, plesa i veselja, učenici su se zajedno sa svojim roditeljima spustili u prostore naše Škole gdje su uživali u druženju uz tombolu, čašćenje i sajam za koji su učenici sami izrađivali prigodne proizvode.

Učiteljica Nikolina

Fotografije možete vidjeti u našoj fotogaleriji na sljedećoj poveznici.

Također, neke od fotografija s Božićne priredbe pogledajte na našoj facebook sttranici: https://www.facebook.com/salezijanska.osnovna.skola

« Travanj 2018 »